HEIMWORK 365 | ul. Sienkiewicza 12/1, Szczecin, Polska

POSZUKUJEMY PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

KUCHARZ / KUCHARKA

LOKALIZACJA:

Kleinmachnow
Niemcy

ZAROBKI:

od 2600 do 3000 EUR brutto/miesiąc

WYMIAR PRACY:

PEŁEN ETAT
umowa o pracę

OFERUJEMY
  • umowę z niemieckim pracodawcą  –  bez pośredników
  • dogodne warunki pracy
  • pracę na pełen etat (40 h tygodniowo)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczania i poziomu znajomości języka niemieckiego (od 2600 EUR do 3000 EUR brutto / miesiąc)
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania na terenie ośrodka
  • pomoc we wszystkich formalnościach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę od zaraz
WYMAGANIA
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie kucharza
  • doświadczenie w pracy jako kucharz (najlepiej na terenie Niemiec)
  • chęć do podjęcia pracy na terenie Niemiec
ZADANIA
  • przygotowanie posiłków zgodnie z określonymi standardami
  • dbałość o estetykę posiłków
  • przestrzeganie zasad higieny i bezpieczeństwa na miejscu pracy
  • dbałość o stan techniczny sprzętów kuchennych
  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań – specyfika pracy w kuchni
DODATKOWE INFORMACJE
UWAGI
  • brak

KONTAKT W SPRAWIE OFERTY

Portrait of young smiling european woman. Beautiful happy blonde girl wears t-shirt and looks at camera. Studio shoot isolated on blue background.
Agnieszka HeimWork
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji / Junior Recruitment Specialist

Publikacja oferty:

Privacy Preferences
Wyślij wiadomość
Szukasz pracy? Napisz!
Dzień dobry!
Szukasz pracy w Niemczech, Austrii lub Szwajcarii? Wyślij wiadomość, a postaramy się znaleźć dla Ciebie wolny wakat...